Gelecek Turizmde

ÇALIŞMA GRUBU

Turizm alanında çalışan kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve üniversite temsilcilerinin oluşturduğu Gelecek Turizmde çalışma grubu; stratejik kararlarda görüşlerine başvurulan bir platformdur…

Grup üyeleri; sürdürülebilir turizm kavramının yaygınlaştırılması ve yerel kalkınmanın bir aracı olarak benimsenmesi konularında fikir üretir. Fon desteği (maddi kaynak, iletişim, eğitim, rehberlik destekleri), farkındalık etkinlikleri ve networking, paylaşım ve gelişim gibi Gelecek Turizmde’nin ana faaliyet alanlarında aktif rol alarak projelerin desteklenmesine katkı sağlar.

SİMGE BALABAN Anadolu Efes Kurumsal İletişim Müdürü

ZÜMRE YILDIRIM Anadolu Efes Kurumsal İletişim Yöneticisi

ASLI ÇAKIN DAĞLI UNDP Yerel Sosyo-Ekonomik Kalkınma Sektörü Proje Yöneticisi

BERNA BAYAZIT BARAN UNDP Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi

BÜLENT AÇIKGÖZ UNDP Yerel Sosyo-Ekonomik Kalkınma Sektör Yöneticisi

BÜŞRA ÇELİK UNDP Yerel Sosyo-Ekonomik Kalkınma Sektörü Proje Asistanı

DENİZ TAPAN UNDP Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföyü İletişim Yöneticisi

KUDRET ARSLAN Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü Genel Müdürü

DİDEM AKMAN Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü Grup Sorumlusu

BERİL YAMANER Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü Grup Sorumlusu

LEVENT ERDOĞAN TUROB – Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Genel Sekreteri

MURAT YUMAK TUROB – Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

BAHATTİN YÜCEL TURAD – Turizm Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

SELAMİ KARAİBRAHİMGİL TURAD – Turizm Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

SİNAN HALİÇ TÜRSAB – Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkan Danışmanı

NECİP BOZ TÜROFED – Türkiye Otelciler Federasyonu Koordinatorü

MİNE GÖKNAR TURMEPA – Deniz Temiz Derneği Genel Müdür Yardımcısı

DR. İBRAHİM BOZ Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü Öğr. Gör.

DOÇ. DR. GÜL GÜNEŞ Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı

PROF. DR. CEVAT TOSUN Gazi Üniversitesi Turizm Uygulama ve Araştırma Merkezi Danışma Kurulu Üyesi

PROF. DR. METİN KOZAK Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu

PROF. DR. BENGİ ERTUNA Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı

DOÇ. DR. ORHAN AKOVA İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Turizm İşletmeciliği

DR. IŞILAY GÜRSU Ankara İngiliz Arkeoloji Enstitüsü Kültürel Miras Yönetimi Uzmanı

GİZLİLİK KOŞULLARI

Bu sitenin sahibi Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. (Anadolu Efes)’dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.
http://www.gelecekturizmde.com yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Anadolu Efes internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Anadolu Efes önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.
Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Anadolu Efes’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.
Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Anadolu Efes bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir
Anadolu Efes web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Anadolu Efes sorumlu tutulamaz.
Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Anadolu Efes’e hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Anadolu Efes’i hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı Anadolu Efes’e ve ortaklarına aittir. Anadolu Efes’in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Anadolu Efes her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.